Fotografia produktowa

Fotografia produktowa w naszym wykonaniu skupia się i opiera głównie na fotografii aranżowanej. Co to oznacza? Nie mniej nie więcej niż na wybraniu przez klienta produktów ze swojej oferty oraz wkomponowaniu ich ustaloną wspólnie aranżację z uwzględnieniem specyfiki wykonywanej działalności.

Przykład, w skrócie;

Współpracujemy obecnie z kilkoma firmami z branży wnętrzarskiej, oświetleniowej. Aranżujemy sesje zdjęciowe w ciekawych miejscach takich jak restauracje, kawiarnie oraz miejsca, które są lub mogły by być docelowe dla oferowanych produktów. Klient wysyła nam listę rzeczy do sfotografowania i wstępne sugestie co do charakteru miejsca. My wybieramy kilka propozycji, wysyłamy do klienta. Ustalamy wspólnie miejsce i termin sesji. Jeśli klient wyraża chęć wspólnie przechodzimy przez cały proces sesji zdjęciowej.

Organizujemy wszystko od początku do końca, klient nie traci czasu na zbędne rozmowy i sprawy organizacyjne. Załatwiamy wszystkie formalności, zgody i ustalamy terminy oraz zakres prac i możliwości wykonania sesji.